Organska brašna

Kada kuhate ili pečete, sve počinje sastojcima koje odaberete. Dobro brašno može promijeniti teksturu palačinki, okus kolača ili konzistenciju domaćeg kruha, dok pravi biljni prah može jednostavan doručak pretvoriti u zasitniji obrok. U kolekciji organskih brašna Bett'r Fooda pronaći ćete sastojke koji kuhanje čine jednostavnijim, prirodnijim i mnogo ukusnijim.

16 proizvoda

BIO brownie mješavina
BIO brownie mješavina
Bio Siegel
Bett'r

BIO brownie mješavina

Rasprodaja od €5,99
BIO smjesa za palačinke
BIO smjesa za palačinke
Bio Siegel
Bett'r

BIO smjesa za palačinke

Rasprodaja od €5,63
Organski prah rogača
Organski prah rogača
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Organski prah rogača

Rasprodaja od €3,47€17,35 / kg
Organic Coconut Flour, 200g, Dragon Superfoods
Organic Coconut Flour, 200g, Dragon Superfoods
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Organic Coconut Flour, 200g, Dragon Superfoods

Rasprodaja od €3,11€15,55 / kg
New
Organsko brašno od oraha
Organsko brašno od oraha
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Organsko brašno od oraha

Rasprodaja od €4,31€21,55 / kg
Organic Chickpea Flour, 200g, Dragon Superfoods
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Organic Chickpea Flour, 200g, Dragon Superfoods

Od €2,09€10,45 / kg
New
Organic Cassava Flour, 200g, Dragon Superfoods
Organic Cassava Flour, 200g, Dragon Superfoods
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Organic Cassava Flour, 200g, Dragon Superfoods

Rasprodaja od €4,07€20,35 / kg
New
Red lentil flour, Dragon Superfoods, 200g
Red lentil flour, Dragon Superfoods, 200g
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Red lentil flour, Dragon Superfoods, 200g

Rasprodaja od €2,09€10,45 / kg
Organsko brašno od kikirikija
Organsko brašno od kikirikija
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Organsko brašno od kikirikija

Rasprodaja od €4,69€23,45 / kg
Organic tapioca starch, 200g, Dragon Superfoods
Organic tapioca starch, 200g, Dragon Superfoods
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Organic tapioca starch, 200g, Dragon Superfoods

Rasprodaja od €3,11€15,55 / kg
New
Organic Sesame Seed Flour, 200g, Dragon Superfoods
Organic Sesame Seed Flour, 200g, Dragon Superfoods
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Organic Sesame Seed Flour, 200g, Dragon Superfoods

Rasprodaja od €4,07€20,35 / kg
New
Organsko brašno od lješnjaka
Organsko brašno od lješnjaka
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Organsko brašno od lješnjaka

Rasprodaja od €8,03€40,15 / kg

Kako možete koristiti organsko brašno?

Organska brašna mogu se koristiti za palačinke, kekse, brownies, vafle, kaše, guste smoothieje, popečke od povrća i brza tijesta. Ako volite započeti dan nečim jednostavnim i ukusnim, lako ih možete uključiti u organski doručak. Na primjer, Organic Protein Pancake Mix idealan je za užurbana jutra kada želite nešto toplo, pahuljasto i gotovo za samo nekoliko minuta.

Ako volite eksperimentirati u kuhinji, brašna od orašastih plodova i sjemenki iznenađujuće su jednostavna za upotrebu. Lješnjakovo ili orahovo brašno kolačima, keksima i podlogama za tartove daje bogat okus. Organic Peanut Flour odlično se koristi za palačinke, domaću granolu ili energetske kuglice. Možete odabrati i kokosovo brašno, slanutkovo brašno, sezamovo brašno, brašno od kasave te tapiokin škrob. Ovi sastojci mogu se koristiti za sve, od lepinja i krekera do delikatnih keksa, bezglutenskih podloga za kolače i kremastijih umaka.

Ako preferirate brza rješenja, istražite naš asortiman organskih mješavina za kuhanje, osmišljenih za dane kada želite dobre rezultate uz manje pripreme.

Organska brašna Bett'r i Dragon Superfoods od orašastih plodova, sjemenki i mahunarki

Ono što ova brašna čini drugačijima jesu sastojci od kojih su napravljena.

Umjesto da se oslanjate samo na visoko prerađena konvencionalna brašna, možete odabrati opcije napravljene od orašastih plodova, sjemenki i mahunarki, sastojaka koji donose više okusa, više teksture i, u mnogim slučajevima, drugačiji nutritivni profil:

  • slanutkovo brašno posebno dobro funkcionira u slanim receptima i veganskim smjesama te sadrži više proteina od konvencionalnog bijelog brašna;
  • sezamovo brašno ima prepoznatljiv, blago tostiran okus koji dobro pristaje krekerima i lepinjama;
  • kokosovo brašno desertima daje topao, prirodno aromatičan okus, dok su brašno od kasave i tapiokin škrob posebno korisni kada želite elastične teksture ili bezglutenske recepte.

Još jedna važna prednost jest fleksibilnost. Ne morate uvijek potpuno mijenjati omiljeni recept kako biste koristili ove sastojke. U mnogim je slučajevima dovoljno zamijeniti dio konvencionalnog brašna kako biste dobili drugačiji okus i teksturu.

Kada počnete s kvalitetnim sastojcima, cijeli recept ima drugačiji okus.

Često postavljana pitanja

Da. Iako su mnoge od njih popularne u bezglutenskim receptima, možete ih kombinirati i s drugim brašnima kako biste dodali okus, teksturu i raznolikost.

Smjese za palačinke i brownie kolače među najjednostavnijim su opcijama za početak. Otvorite pakiranje, slijedite upute za pripremu i postignite ujednačene rezultate bez kompliciranih koraka.

Kokosovo, lješnjakovo, orahovo i kikirikijevo brašno dobre su opcije za deserte, kolače, kekse i palačinke.

Brašno od slanutka, sezamovo brašno, brašno od kasave i tapiokin škrob mogu biti korisni za pripremu lepinja, krekera, povrtnih popečaka i umaka.

Da. Brašno od rogača, odabrani biljni proteinski prašci i neke mješavine za kuhanje također se mogu dodati u smoothieje ili zdjelice za doručak. U malim količinama mogu dati gustoću i promijeniti teksturu konačnog recepta.