Proizvodi od kokosa

28 proizvoda

Bett’r Organic Wafer with Coconut & White Almond
Bett’r Organic Wafer with Coconut & White Almond
Bio Siegel
Bett'r

Bett’r Organic Wafer with Coconut & White Almond

Rasprodaja od €1,91€57,88 / kg
Rasprodan New
Zahăr de cocos BIO, 250 g, Dragon Superfoods
Organski kokosov šećer
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Organski kokosov šećer

Rasprodaja od €4,19€16,76 / kg
Organska pločica s chiom i kokosom
Organska pločica s chiom i kokosom
Bio Siegel
Roo'bar

Organska pločica s chiom i kokosom

Rasprodaja od €1,19€39,67 / kg
BIO kokos čips fini kakao
BIO kokos čips fini kakao
Bio Siegel
Bett'r

BIO kokos čips fini kakao

Rasprodaja od €1,89
Organsko kokosovo mlijeko, 6% masti
Organsko kokosovo mlijeko, 6% masti
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Organsko kokosovo mlijeko, 6% masti

Rasprodaja od €3,47€8,68 / kg
BIO kokos pločica s čokoladnim premazom
BIO kokos pločica s čokoladnim premazom
Bio Siegel
Roo'bar

BIO kokos pločica s čokoladnim premazom

Rasprodaja od €1,39€46,33 / kg
Organic Coconut Flour, 200g, Dragon Superfoods
Organic Coconut Flour, 200g, Dragon Superfoods
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Organic Coconut Flour, 200g, Dragon Superfoods

Rasprodaja od €3,11€15,55 / kg
New
Pločica od organskog kokosa
Pločica od organskog kokosa
Bio Siegel
Roo'bar

Pločica od organskog kokosa

Rasprodaja od €2,51€27,89 / kg
Organsko kokosovo mlijeko u prahu
Organsko kokosovo mlijeko u prahu
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Organsko kokosovo mlijeko u prahu

Rasprodaja od €7,19€47,93 / kg
Organsko kokosovo ulje, ekstra djevičansko
Organsko kokosovo ulje, ekstra djevičansko
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Organsko kokosovo ulje, ekstra djevičansko

€17,19 €17,19 / l
Organic Coconut Cream 30% (for whipping), 400ml, Dragon Superfoods
Bio Siegel
Rasprodan
Organski kokos, sušeni
Organski kokos, sušeni
Bio Siegel
Smart Organic

Organski kokos, sušeni

Rasprodaja od €3,35
Organski čips od kokosa
Organski čips od kokosa
Bio Siegel
Smart Organic

Organski čips od kokosa

Rasprodaja od €2,99
Organsko kokosovo ulje, bez mirisa
Organsko kokosovo ulje, bez mirisa
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Organsko kokosovo ulje, bez mirisa

€6,23 €20,77 / l
Organic Coconut Blossom Nectar, 400 g, Dragon Superfoods
nectar din flori de cocos BIO
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Organic Coconut Blossom Nectar, 400 g, Dragon Superfoods

Rasprodaja od €7,39€18,48 / kg
New

BIO kokosovi proizvodi iz portfelja Bett’r i Dragon Superfoods

Asortiman uključuje:

  1. organski ekstra djevičanski kokos,
  2. uključujući varijantu bez arome;
  3. kokosovo mlijeko s 6% udjela masti;
  4. kokosovo mlijeko u prahu;
  5. kokosovo vrhnje za šlag;
  6. kokosovo vrhnje u staklenci;
  7. kokosovo brašno;
  8. sušeni kokos;
  9. kokosove mrvice;

kokosov šećer i kokosov čips u slanim ili aromatiziranim varijantama, poput morske soli, slane karamele, dimljenog čilija ili finog kakaa.

Drugim riječima, imaš kokos za kuhanje, pečenje, napitke i grickanje izravno iz pakiranja.

Ako smočnicu slažeš po kategorijama, kokosovi se proizvodi prirodno uklapaju uz druge BIO sastojke za kuhanje i pečenje. Ovdje svoje mjesto nalazi i kokosov šećer ako voliš eksperimentirati s prirodnim BIO zaslađivačima u desertima, granoli ili toplim napitcima.

Kako koristiti BIO proizvode od kokosa?

Najlakši način jest početi s jelima koja već pripremaš.

Za BIO doručak možeš upotrijebiti kokosovo mlijeko ili kokosovo mlijeko u prahu u kaši, chia pudingu ili preko noći namočenim zobenim pahuljicama. Ako želiš nešto zabavnije, pospi po vrhu BIO kokosove mrvice ili kokosov čips s finim kakaom i odmah dobivaš više teksture, više okusa i više želje za započinjanjem jutra.

U slanim receptima ekstra djevičansko kokosovo ulje vrlo se dobro uklapa u azijska jela, pečeno povrće ili brze umake. Kokosovo mlijeko sa 6% masnoće idealno je za povrtne curryje, krem juhe ili umake s đumbirom i limetom. A ako želiš desert za vikend, BIO kokosovo vrhnje za šlag daje ti savršenu osnovu za prozračno biljno vrhnje, prikladno za torte, mousseve ili voće.

BIO kokosovo brašno jedno je od onih BIO brašna koja vrijedi imati pri ruci. Možeš ga upotrijebiti u palačinkama, muffinima, keksima ili kolačima, obično u kombinaciji s drugim brašnima jer dobro upija tekućinu i dodaje posebnu teksturu. Ako često pečeš, to je sastojak koji tvoje recepte čini zanimljivijima bez kompliciranja postupka.

Za brze međuobroke kolekcija ima i mnogo razigraniju stranu. BIO kokosov čips s morskom soli izvrstan je za slanu i hrskavu pauzu, onaj sa slanim karamelom prikladan je kada želiš nešto raskošnije, a varijanta s dimljenim čilijem namijenjena je danima kada ti se jede nešto karakteristično. Ako si raspoložen/a za jednostavan snack, sušeni BIO kokos i BIO kokosove mrvice izvrsni su kao posip preko smoothie bowlova, biljnih jogurta ili čak salata s tropskim ugođajem.

Ako voliš autentičan okus kokosa, naša kolekcija doista ima sve. Proizvode za kuhanje, pečenje, doručak, grickanje i trenutke kada jednostavno želiš dodati više arome jednostavnom receptu. BIO, biljni i vrlo jednostavni za uključivanje u svakodnevicu.

Često postavljana pitanja

Pronaći ćeš kokosov šećer, kokosovo ulje, kokosovo mlijeko, kokosovo mlijeko u prahu, kokosovo vrhnje, kokosovo brašno, kokosove mrvice, sušeni kokos i kokosov čips u nekoliko okusa.

Kokosovo mlijeko je rjeđe i vrlo je prikladno za smoothije, curryje ili kašu, dok kokosovo vrhnje ima bogatiju konzistenciju i bolje odgovara desertima ili biljnom vrhnju za šlag.

Obično se koristi u palačinkama, muffinima, keksima ili kolačima, često u kombinaciji s drugim brašnima jer ima specifičnu teksturu i dobro upija tekućine.

Ne. Izvrstan je i kao preljev za zdjelice za doručak, deserte, biljni jogurt ili čak salate, kada želiš hrskavi kontrast.

Za čestu upotrebu najpraktičnija je kombinacija kokosovog ulja, kokosovog mlijeka i kokosovih strugotina ili sušenog kokosa. Tako pokrivaš i slane i slatke recepte.